info@meistrasrimas.lt

Patarimai

Atsiliepimus kviečiame rašyti adresu: info@meistrasrimas.lt

Atnaujinti virtuvės komplektą paprasta

Galima atskiras, seniai pirktas virtuvės spinteles sujungti vienu stalviršiu pakeičiant seną kriauklę nauja, - įleidžiamą į stalviršį. Maišytuvą galima palikti tą patį, tik rekomenduoju pakeisti pajungimo žarneles į patikimesnius varinius vamzdelius.

 

Visas darbas su medžiagomis kainuotų apie 500 lt.

Vonios kambarys

Vonios kambaryje, silikonavimo vietose dažnai atsiranda pelėsis jį panaikinti galima mechaniškai nuvalant seną sluoksnį pelėsių. Acetonas ištirpdo silikonavimo likučius. Paruoštą paviršių silikonuojame naujai. Naudojant specialų sandarinimo kantelį silikonas beveik neišlenda į paviršių todėl tikimybės, kad problema pasikartos sumažėja.

 

Visas darbas su medžiagomis kainuotų apie 150 lt.

WC keitimas

WC keitimas dažniausiai nesudėtingas, tačiau siūlau rinktis unitazą su šoniniu vandens padavimo mechanizmu. Vandens padavimui į bakelį naudokite tik varinį vamzdelį. Nesirinkite neaiškaus gamintojo prietaiso. Geriau tai patikėkite meistrui.

Darbo su medžiagomis kaina apie: 400 lt.

 

Atsiliepimai

Kauno diena

Kaunietis Tomas Niurka „Mano meistrą" rado ieškodamas specialisto numerio internete. Mat niekaip negalėjo pats sutvarkyti sudėtingo elektros jungiklio gedimo naujame bute. Atvykęs meistras Rimas Kisielius patvirtino, kad tokiam gedimui pašalinti reikia ir specialios įrangos, ir žinių. R.Kisielius, turintis televizijos ir radijo mechaniko bei santechniko specialybes, moka ir gali sutaisyti ar pakeisti spyną, pašalinti įvairius elektros instaliacijos gedimus, pakabinti šviestuvą, atlikti daugybę kitų smulkių darbų.

Visą straipsnį skaitykite: http://kauno.diena.lt